22. 7. 2023

Den 3. - MUDr. JoDr. SinGr.?

Sice ne tak dlouho jako cimbálová muzika Grajcar, ale už taky pěkných pár let (šest) za námi jezdí na pobyt Sába cvičit jógu. Pokaždé ji přizpůsobí tématu našeho pobytu a stejně tomu bylo i dnes. Na chvíli se z nás stali doktoři, kteří prozkoumali celé tělo. Že to není žádné cvičení? Tak jen si to zkuste, udělat si inventuru, jestli máte obě oči, uši, ruce, nohy a všech pět prstů na každé noze i ruce. A že se může smát nejen pusa, ale třeba břicho, jste možná taky nevěděli.


Během našeho cvičení jsme taky vyléčili medvěda, kterého si Sába přivezla s sebou. Za to jsme od Sáby dostali diplom a získali titul JoDr. – jógový doktor :-)


Protože je nás na pobytu hodně, museli jsme se rozdělit na tři skupiny, které se při cvičení během dne vystřídaly.Ve volném čase jedna skupina vyrazila na procházku k vleku, další se vrátila k povolání zahradník a svoji nástěnku vyzdobila obrázky květinových záhonů. A všechny skupiny si prošly písničkovou stezku. Proč zrovna písničkovou? Protože večer nás čekalo další povolání – zpěvák. Každá skupina měla za úkol připravit si společné vystoupení, a právě písničková stezka mohla být inspirací.

Jak to večer dopadlo? Všechna společná vystoupení i vystoupení jednotlivců byla povedená a zasloužila si opravdu velký potlesk a odměnu.