7. 7. 2023

Praktické informace k nástupu na pobyt

Zahájení pobytu
Středa 19. července 2023 od 10:00 do 11:30 hodin, pobyt začíná obědem.

Jak se na RS Kopánky dostanete?
Po silnici E50 směrem na Trenčín přijedete k motorestu Rasová. Na křižovatce před motorestem odbočíte vpravo (je zde i směrovka na RS Kopánky) a asi po 1,5 km přijedete k rekreačnímu středisku Kopánky (po levé straně silnice).


Při nástupu předáte zdravotníkovi
  • Vámi podepsané Prohlášení účastníka o bezinfekčnosti s datem dne nástupu.
  • Na pobyt může být přijat pouze účastník bez známek nachlazení – při nástupu proběhne zdravotní filtr.
  • Průkaz zdravotní pojišťovny.
  • Léky na celou dobu pobytu v originálním balení včetně příbalového letáku s platným aktuálním rozpisem dávkování, označené jménem účastníka. Máte-li balení léků více, odevzdejte je prosím v jednom uzavíratelném obalu, rovněž podepsaném. Pokud účastník bere léky i v poledne, připravte prosím polední léky na den nástupu zvlášť. Pokud léky předáte již připravené (např. v označeném mediboxu nebo jiným podobným způsobem), přiložte k nim vlastnoručně podepsané prohlášení o obsahu mediboxu včetně platného dávkování.
Při nástupu předáte vedoucímu
  • Průkaz ZTP nebo ZTP/P, případně občanský průkaz, pokud jej účastník LRP má.
  • Kapesné (dle uvážení 250 - 300 Kč) v označené peněžence nebo obálce. Za peníze a další cenné věci (např. mobilní telefony, fotoaparáty, šperky apod.), které bude mít účastník u sebe, nelze ručit.
Ukončení pobytu
Sobota 29. července 2023, pro účastníky přijeďte mezi 9:00 a 10:30 hodinou, pobyt končí snídaní. Vedoucí vám zpět předají veškeré doklady.